Pytania (Zasady współpracy)

Koszty transportu niesprawnego samochodu ponosimy my. Nasz klient nie jest obciążany żadną dodatkową opłatą.
Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym: używane, niesprawne, przeznaczone na złomowanie - nie określamy marki ani rodzaju samochodów. Jesteśmy zainteresowani każdym pojazdem - kontaktując się z nami mogą Państwo liczyć, że rozpatrzymy każdą propozycję.
Zdecydowanie najlepiej jest wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. Należy podać tam podstawowe dane techniczne samochodu oraz załączyć zdjęcia - wówczas ułatwi nam to rzetelną wycenę. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz rzeczoznawca dokona oceny Państwa pojazdu na podstawie dostarczonych informacji. Konkretną wycenę prześlemy do Państwa adres mailowy lub skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.
Na życzenie klienta oferujemy własny transport. Od ręki przekazujemy gotówkę, spożądzamy umowę kupna/sprzedaży oraz wystawiamy potrzebne zaświadczenia.
Tak - firma EasyCar prowadzi również skup samochodów powypadkowych, w każdym stanie technicznym. Najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się z nami i poprosić o wycenę za pomocą formularza.
Prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 514 033 900 lub za pomocą formularza.