Witamy na stronie firmy EasyCar - Skup Samochodów Wrocław

Witamy Państwa na stronie www.skupautwroc.pl Firma EasyCar zajmuje się skupem samochodów używanych od osób prywatnych, firm i instytucji. Kupujemy pojazdy wszystkich marek. Za każdy pojazd wypłacamy wcześniej ustaloną kwotę w trybie natychmiastowym - bez zbędnych formalności. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów przyjeżdżamy pod wskazany adres, dzięki czemu oszczędzamy Państwu problemów ze zbyciem samochodu lub jego złomowaniem. Wszelkie formalności związane ze skupem samochodów załatwiamy w bezpieczny i rzetelny sposób - tak aby klient miał poczucie komfortu oraz pewności, że jego sprawa została zrealizowana w poprawny sposób.
 
EasyCar prowadzi skup aut we Wrocławiu, ale także w takich miastach jak Oleśnica, Trzebnica, Brzeg, Świdnica. O inne lokalizację proszę pytać telefonicznie.
 

Kontakt do skupu samochodów we Wrocławiu
EasyCar Skup Samochodów we Wrocławiu i okolicach


 Skup Pojazdów

Auto skup EasyCar z Wrocławia skupuje pojazdy wszystkich marek, włączając w to samochody osobowe i ciężarowe, a także dostawcze oraz przyczepy. Nasza oferta dotyczy skupu, sprzedaży oraz zamiany samochodów. Skupujemy samochody bez względu na rok produkcji oraz stan techniczny.

Czytaj Więcej...

 Złomowanie

Świadczymy kompleksowe usługi nie tylko w zakresie skupu czy zamiany aut. Jeżeli Twój samochód nie nadaje się do jazdy i chcesz oddać na złom to pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Wystawiamy zaświadczenia o złomowaniu od ręki. Zadzwoń do EasyCar.

Czytaj Więcej...

 Pomoc Drogowa

Firma EasyCar zajmuje się również holowaniem samochodów. Jeżeli Twój samochód uległ uszkodzeniu lub wypadkowi i nie możesz dalej kontynuwować jazdy - przedzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat warunków holowania samochodów.

Czytaj Więcej...

Pytania??? Jeżeli mają Państwo pytania prosimy zapoznać się z zakładką - Często zadawane pytania lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu 514 033 900 (telefon komórkowy).